دانلود اپلیکیشن IOS
دانلود اپلیکیشن اندروید

درباره ما

شرکت خدمات افغان پی در سال 2020 تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه پرداخت الکترونیکی ، e-up up ، بوکینگ تکت و چینل توزیع برای شرکت های مخابراتی آغاز کرد تا یک سیتم منحصر به فرد و حضور چشمگیر بازار در افغانستان را از زوایه های مختلف از نظر تأمین محصولات مختلف مخابراتی توسعه دهد.

افغان پی با شماره ثبت 137204 و جواز نمبر 62678 در وزارت صنعت و تجارت ثبت میباشد، تیم مدیریت افغان پی با بیش از 13 سال تجربه در زمینه فروش و توزیع با بخش های مخابراتی و توزیع محصولات مخابراتی در بازار فعالیت دارد.

افغان پی تصمیم دارد تا با یک سیستم تجاری قوی و پلت فارم B2B و B2C در سطح داخلی و خارجی با تیم ورزیده و آموزش دیده وارد بازار گردد. ما روی اهداف مارکیت تحقیق میکنم تا آنها را پیدا نموده عملی نماییم.

تیم افغان پی بیش از 12 سال تجربه در زمینه های مختلف تجاری دارند ما خواهان توسعه شبکه های تجاری جدید مانند KIOSK ،  POS Terminals  و  API  هستیم تا بتوانیم پوشش خود را گسترش دهیم و از دسترسی مشتریان به محصولات الکترونیکی در هر زمان و هر مکان در سراسر کشور اطمینان حاصل کنیم.

افغان پی قصد دارد محصولات خود را در هر گوشه از کشور افزایش دهد تا رویاهای شما تحقق یابد. با کلیک روی دکمه تلیفون خود تکت سفر خود را بوک کنید و بدون هیچ گونه خطر و تشویش به صورت الکترونیکی پرداخت کنید.

ما می دانیم که هرکسی می خواهد بل برق خود را بدون مراجعه به بانک یا شرکت برشنا پرداخت کند ، افغان پی به نیازهای شما پی برده و برای تحقق آن سرمایه گذاری کرده و اطمینان حاصل کنید که تمام نیازهای شما در تلفن شما موجود است.

ما به رضایت مشتری ارزش قائل هستیم.