دانلود اپلیکیشن IOS
دانلود اپلیکیشن اندروید

خدمات ای تاپ آپ افغان پی

سیستم ازدیاد کریدت الکترونیکی (ERS) ، ما تمام شرکت های مخابراتی را قادر میسازد تا در مقایسه با روش های سنتی ازدیاد کریدت پیش پرداخت مانند کارت های کاغذی ، سیستم ازدیاد کریدت الکترونیکی ما مطمین ، به صرفه و کاملاً یکپارچه از چندین طریق در دسترس میباشد  تا مشتریان بتوانند در هر زمان و مکان از طریق ما مبایل های خود را ازدیاد کنند.

e-Top up آسان ترین و مطمئن ترین روش انتقال اعتبار الکترونیکی از یک حساب به حساب دیگر از طریق چینل های مختلف است ، افغان پی هر 5 شرکت مخابراتی را در یک پلت فارم در افغانستان یکجا کرده و هر پرچون فروش میتواند از آن به سادگی استفاده کند، افغان پی خدمات خود را قرار ذیل شرح میدهد.

  1. استفاده از طریق وبسایت

وب سایت افغان پی  به روشی ساده و کاربر پسند طراحی شده است که هر نوع دارندگان حساب می تواند از طریق کمپیوتر و تلیفون به آن دسترسی داشته باشد ، این خدمات برای همه قابل دسترسی است

  • توزیع
  • فروشنده
  • پرچون فروش

اگر توزیع کننده هستید ، به این معنی است که می توانید هر نوع گزارش از حساب خود را از بخش های مختلف حساب تان دانلود کنید برای باز کردن حساب خود ، لطفاً در زیر  : https://Top-up.afghan-pay.com/agent کلیک کنید

  1. برنامه موبایل (IOS و Android) برای توزیع کننده و پرچون فروش

افغان پی سیستم های مختلفی را با چندین زبان به مشتریان خود ارائه می دهد ، مانند سایر برنامه های تلیفون همراه ساده ترین راه برای مدیریت پرچون فروشان و نظارت بر معاملات و گزارش های حساب شما ،

شما میتوانید اپلیکیشن افغان پی را زا طریق  play store, و App Store  دانلود کنید.

 

 

  1. USSD صفحه

ارسال خدمات تکمیل بدون ساختار (USSD) مشهورترین و هوشمندانه ترین روش برای تبادل اطلاعات از مشتری به سرور است ، با توجه به نیاز مشتریان افغان پی ، کد USSD را برای همه نیازهای مشتریان به شرح جدول زیر ارائه می دهد.

Action USSD Code
چک بیلانس *SC*1*
ازدیاد *SC*2*
انتقال به حساب دیگر *SC*12*
تغیر پسورد *SC*4*
راپور فروشات روزمره *SC*5*
راپور تاپ آپ روزمره *SC*6*
راپور معامله با ازستفاده از نمبر تلیفون *SC*7*
راپور 3 معامله اخیر *SC*8*
گزارش برگشت به حساب *SC*9*
ازدیاد از طریق پلت فارم کمیشن *SC*3*
انتقال به حساب دیگر از طریق پل فارم کمیشن *SC*13*

 

 

  1. 4. پیام کوتاه

خدمات پیام کوتاه (SMS) ، این چینل برای ارسال پیام تأیید و اطلاع رسانی از حساب مشتری استفاده می شود ، همچنین از طریق این کانال می توانید تمام فعالیت های خود را مانند USSD انجام دهید ، جدول زیر دستورالعمل استفاده از خدمات پیام کوتاه افغان پی  را نشان می دهد:

Action USSD Code
چک بیلانس *SC*1*  send to SC
ازدیاد *SC*2*  send to SC
انتقال به حساب دیگر *SC*12*  send to SC
تغیر پسورد *SC*4*  send to SC
راپور فروشات روزمره *SC*5*  send to SC
راپور تاپ آپ روزمره *SC*6*  send to SC
راپور معامله با ازستفاده از نمبر تلیفون *SC*7*  send to SC
راپور 3 معامله اخیر *SC*8*  send to SC
گزارش برگشت به حساب *SC*9*  send to SC
ازدیاد از طریق پلت فارم کمیشن *SC*3*  send to SC
 انتقال به حساب دیگر از طریق پل فارم کمیشن *SC*13* send to SC

 

  1. 6. ماشین پوز

افغان پی قصد دارد دستگاه های POS را در سراسر افغانستان راه اندازی کند. صدها دستگاه POS در مکان های مختلف مانند شفاخانه ها ، سوپر مارکیت ها ، تانک های تیل ، هتل ها, وزارتخانه ها,NGO  ها و غیره نصب خواهد شد. این کار مشتری را برای انجام معاملات خود بدون انتقال پول انگفت می کند. قابل ذکر است که دستگاههای POS افغانی پی تمام کارتهای پرداخت بین المللی را بدست خواهند آورد

. مستقیماً از ماشین POS  افغان پی پرداخت کنید. تمام کاری که شما باید از قبل انجام دهید این است که مطمئن شوید بودجه کافی در صورت  حساب خود دارید. مبلغ از حساب شما برداشت می شود. شما از طریق کارت اعتباری خود پرداخت خواهید کرد و ما رسید الکترونیکی خدمات را به شما ارائه می دهیم. یک سرویس سریع و آسان که در دسترس همه است همه آنچه شما نیاز دارید در این مکان است ، شما می توانید تلیفون همراه خود را با پرداخت مجدد شارژ کنید ، در هر مکان و هر زمان بل های آب و برق را پرداخت کنید.

7.کیاسک افغان پی

افغان پی افتخار دارد که امروزه یکی از کیاسک های مدرن موجود در بازار را در اختیار مشتریان خود قرار داده و گزینه ای گسترده تر از هر زمان دیگری را برای پاسخگویی به نیازهای فردی آنها ارائه کرده است.

.. Afghan Pay’s POS Machine از طریق کیاسک های داخلی و خارجی از هر امکان سریع ، قابل اعتماد ازدیاد کریدت موبایل ، خدمات پرداخت بل برق را ارائه می دهد.